Budowa dróg

Jedną z proponowanych przez nas usług jest budowa dróg. Realizujemy zadania z zakresu budownictwa drogowego zarówno przy mniejszych, jak i większych inwestycjach.

Zadzwoń, aby otrzymać darmową wycenę

PHU Ar-As świadczy szerokie usługi z zakresu budowy dróg wraz z towarzyszącymi robotami ogólnobudowlanymi. Możemy wybudować lub rozbudować drogę każdego rodzaju. Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, nieustannie rozwijane umiejętności naszych fachowców i rzetelne podejście do każdego zlecenia sprawiają, że możemy realizować zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców lub inwestorów modernizujących przestrzeń publiczną. Te wszystkie aspekty przyczyniają się do powstania bezpiecznej i funkcjonalnej infrastruktury drogowej. Przy budowie dróg (niezależnie od tego, czy to droga krajowa, czy dojazd do posesji) ważne jest działanie według ściśle określonych przepisów oraz założeń projektu. Profesjonalne przedsiębiorstwo podchodzi do takich zleceń kompleksowo: oprócz budowy dróg oferuje na przykład również budowę kanałów technologicznych czy odpowiednie zabezpieczenie skarp. Współpracując z naszym przedsiębiorstwem, masz pewność, że wszelkie prace zostaną przeprowadzone właśnie tak, jak należy.

Budowa dróg, chodników, ulic, placów oraz innych powierzchni, po których poruszają się pojazdy drogowe, wymaga zastosowania wysokojakościowych materiałów i sprawdzonego sprzętu. Nasze przedsiębiorstwo korzysta z nowoczesnych technologii oraz funkcjonalnych urządzeń do budowy dróg. Zazwyczaj tym robotom towarzyszą również inne okołobudowlane prace, które również świadczymy, tj. roboty ziemne, wykopy pod instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne i gazowe, układanie kostki brukowej i wiele innych. Chcesz dowiedzieć się, czy zrealizujemy Twoją inwestycję? Skontaktuj się z przedstawicielami naszego przedsiębiorstwa!

Jednym z najczęstszych działań, z którymi borykają się inwestorzy prywatni, jest budowa drogi dojazdowej do posesji. Czasami nawet jest to kwestia pomijana, co uniemożliwia dokończenie inwestycji! Z naszym przedsiębiorstwem z pewnością nie ominiesz żadnego ważnego punktu w budowie dróg do swojej posesji lub na jej terenie. Nasi specjaliści pomagają w przejściu całego procesu – od A do Z. Zawsze służymy fachową radą jeszcze przed rozpoczęciem prac budowlanych na terenie inwestycji.

Możliwości utwardzenia drogi dojazdowej do posesji jest mnóstwo. Budowa drogi zależy zatem nie tylko od obowiązujących przepisów, ale także preferencji właścicieli danej działki. Drogę można utwardzić:

  • żwirem, 
  • płytami betonowymi, 
  • kostką brukową, 
  • kamieniem naturalnym 
  • oraz wieloma innymi materiałami czy kruszywami.

Zawsze doradzamy najlepsze rozwiązania, które wpisują się w charakter posesji, są trwałe i spełniają wszelkie przepisy i założenia projektu. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszych usług budowlanych zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami PHU Ar-As. Odpowiemy na najważniejsze pytania, przygotujemy wycenę i wykonamy powierzone nam zadanie na najwyższym poziomie!

Zadzwoń, aby otrzymać darmową wycenę

Zadaj nam pytanie!

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe AR-AS podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty. Tutaj dowiesz się, kim jesteśmy i jak przetwarzamy Twoje dane.

Bukówka 63, 58-420 Lubawka

kontakt@phuaras.pl