Układanie kostki brukowej

Kompleksowa usługa układania kostki brukowej: od projektu, przez przygotowanie podłoża, po utwardzenie nawierzchni wybraną kostką.

9

Atrakcyjna oferta

Oszczędź czas i pieniądze – wybierz naszą firmę i korzystne warunki współpracy.

9

Szerokie zastosowanie

Postaw na kostkę brukową – sprawdzony materiał o obszernym zastosowaniu.

9

Szybka realizacja

Skorzystaj z oferty, w której połączenie szybkości oraz jakości jest możliwe.

Zadzwoń, aby otrzymać darmową wycenę

Sprawdź naszą ofertę lokalną!

> Układanie kostki brukowej Jelenia Góra

Kostka brukowa – dlaczego warto?

Kostka brukowa jest najchętniej wybieranym materiałem do utwardzenia nawierzchni ogrodowej, tarasu, chodnika, podjazdu, drogi osiedlowej i wielu innych terenów. Zastosowanie kostki na działkach prywatnych, terenach firmowych, a nawet w przestrzeni publicznej pokazuje, jak wiele możliwości stoi przed tym łatwo dostępnym materiałem. Kostka brukowa jest przede wszystkim tańszą i często bardziej estetyczną alternatywą betonowych placów, ceglanych nawierzchni lub kamiennych konstrukcji. Jej zaletą jest szeroka gama kolorystyczna. Chcąc uzyskać efekt solidnej, atrakcyjnej i wytrzymałej nawierzchni, warto powierzyć montaż fachowcom. W tej kwestii oferujemy swoją pomoc.

Profesjonalne układanie kostki brukowej

Jednym z filarów działalności PHU Ar-As jest właśnie układanie kostki brukowej. Możemy śmiało stwierdzić, że to nasza specjalność i codzienność. Kilkanaście lat doświadczenia w branży budowlanej przekłada się na szybką i jednocześnie rzetelną realizację tej usługi. Brukowanie nawierzchni jest jednym z najczęściej wybieranych zadań z naszej oferty. Warto podkreślić, że do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo: od projektu i prac przygotowawczych, przez układanie kostki brukowej, po czynności wykończeniowe. Każdego dnia profesjonalne ekipy fachowców z PHU Ar-As układają kostkę brukową zarówno na mniejszych, jak i większych terenach. Na tle innych firm wyróżnia nas dostępność 6 dni w tygodniu, indywidualne podejście do zlecenia, wieloletnie doświadczenie w branży oraz korzystne warunki współpracy.

Zakres prac brukarskich

Oferta na układanie kostki brukowej jest kompleksowa. Posiadamy odpowiednie umiejętności, doświadczenie i materiały, dzięki którym powstają solidne nawierzchnie zewnętrzne. Zakres naszej oferty jest praktycznie nieograniczony – jesteśmy w stanie utwardzić kostką brukową przydomową przestrzeń, plac magazynowy, teren przemysłowy, a nawet publiczne drogi czy chodniki. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi możliwymi etapami współpracy z naszym przedsiębiorstwem:

Fachowe doradztwo

Pomagamy już na etapie wykonania projektu, doradzamy zastosowanie konkretnych materiałów bądź wybór rodzaju kostki brukowej (standardowa, szlachetna, płukana i wiele innych).

Wycena, pomiary i przygotowanie podłoża

Szybko wyceniamy prace brukarskie i oferujemy dokonanie pomiarów powierzchni do utwardzenia. Przygotowujemy również teren pod utwardzoną nawierzchnię, oferujemy roboty ziemne z użyciem ciężkiego sprzętu, a także oferujemy wykonanie podbudowy z dostawą, nawiezieniem i zagęszczeniem kruszywa.

Układanie kostki brukowej i prace wykończeniowe

W zakresie układania kostki brukowej dbamy nawet o najmniejsze szczegóły. W ramach prac brukarskich, oprócz samego układania kostki, oferujemy również solidne osadzenie krawężników, oporowanie, utwardzanie podłoża, a także spoinowanie fug (piaskowanie, miałowanie czy wypełnianie fugami na bazie żywic). Możemy zaproponować i wykonać przeróżne aranżacje oraz wzory z kostki brukowej. Dbamy zatem o efekt całościowy: zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym.

Chcemy, by wykonana przez nas powierzchnia prezentowała się atrakcyjnie, była trwała i wygodna podczas użytkowania. Wiemy, jak ważne dla klientów jest nie tylko odpowiednie wykonanie bruku, ale również jego dalsze użytkowanie. Dbamy zatem o to, by podłoże było wygodne, solidne, odporne na warunki atmosferyczne lub uszkodzenia mechaniczne, zapewniało sprawne spływanie wody i wyglądało dobrze przez kolejne lata.

Zadzwoń, aby otrzymać darmową wycenę

Zadaj nam pytanie!

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe AR-AS podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty. Tutaj dowiesz się, kim jesteśmy i jak przetwarzamy Twoje dane.

Bukówka 63, 58-420 Lubawka

kontakt@phuaras.pl