Instalacje elektryczne

Zapewniamy kompleksowe doprowadzenie i montaż instalacji elektrycznej. Zaufaj fachowcom i zainwestuj w bezpieczne przyłącze energetyczne.

Zadzwoń, aby otrzymać darmową wycenę

Właściwie wykonana instalacja elektryczna w domu gwarantuje bezpieczne użytkowanie oświetlenia oraz wszelkich urządzeń wymagających zasilania prądem. Fachowcy z naszego przedsiębiorstwa posiadają niezbędne kwalifikacje, uprawnienia oraz doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych. Ważne jest to, by rozmieszczenie przewodów elektrycznych było dokładnie zaplanowane – i to nie tylko ze względu na parametry budynku i dalsze użytkowanie z konkretnych urządzeń elektrycznych czy oświetlenia. W odpowiednim planie pracy przy instalacji elektrycznej ocenia się bowiem także uwarunkowanie terenu. Wykopy wykonuje się z kolei według konkretnych zasad – wtedy można mieć gwarancję, że instalacja elektryczna będzie funkcjonować prawidłowo oraz będzie bezpieczna dla jej użytkowników oraz otoczenia.

Ofertę na wykonanie zewnętrznej instalacji elektrycznej kierujemy do każdego inwestora, któremu zależy na doprowadzeniu prądu do budynku lub skutecznej modernizacji gotowej instalacji. Wykonujemy wykopy pod przewody elektryczne z użyciem specjalistycznego sprzętu – między innymi minikoparek, które przyspieszają realizację zlecenia i pozwalają ograniczyć nakład pracy. Dzięki nowoczesnym technologiom i sprawdzonym urządzeniom możemy wykonać wykopy o określonej głębokości i szerokości.

Przeprowadzamy profesjonalny montaż instalacji elektrycznej przy każdej inwestycji – zarówno przy budowie domów jednorodzinnych, jak i wielkopowierzchniowych budynków czy obiektów użyteczności publicznej. Dbamy o to, by przewody elektryczne nie krzyżowały się z pozostałymi instalacjami ziemnymi. Wszelkie prace wykonujemy zgodnie z obowiązującym prawem i projektem. 

Usługi elektryczne – wykopy, przyłącze, doradztwo

W ramach świadczonych przez nas usług budowlanych pomagamy w przygotowaniu gruntu i stworzeniu niezawodnej instalacji elektrycznej. Rosnąca popularność dla rozbudowanych i nowoczesnych systemów elektrycznych (takich jak np. ogrzewanie podłogowe, systemy alarmowe, grille elektryczne i inne) wymagają stworzenia bezpiecznej, praktycznej i funkcjonalnej instalacji dostosowanej do zapotrzebowania energetycznego danego obiektu. Przyłącze energetyczne jest istotną częścią instalacji – łączy sieć elektroenergetyczną z instalacją na danym terenie. Wszelkie kwestie związane z tym procesem są regulowane przez prawo. Każda wykonywana przez nas instalacja elektryczna spełnia warunki bezpieczeństwa i, przy odpowiedniej eksploatacji, nie zagraża zdrowiu ani życiu użytkowników.

Roboty ziemne, odprowadzenie wody z gruntu, układanie elementów instalacji elektrycznej – to tylko wybrane etapy prac przeprowadzanych we współpracy z naszym przedsiębiorstwem. Do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo, ponieważ zależy nam, żeby każda praca wykonana przy montażu instalacji elektrycznej była rzetelna i profesjonalna. Zainteresowanych współpracą zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami naszego przedsiębiorstwa! 

 

Zadaj nam pytanie!

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe AR-AS podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty. Tutaj dowiesz się, kim jesteśmy i jak przetwarzamy Twoje dane.

Bukówka 63, 58-420 Lubawka

kontakt@phuaras.pl