O nas

Od 2005 roku w branży budowlanej. Dostosowujemy ofertę do potrzeb rynku, a wszelkie usługi budowlane realizujemy na najwyższym poziomie.

Co nas wyróżnia?

9

Doświadczenie w branży

Kilkunastoletnie doświadczenie w sektorze budowlanym zgodnie z nowościami w branży i jednoczesnym zachowaniu własnych wartości i standardów.

9

Szeroka oferta usług budowlanych

Stawiamy na kompleksową obsługę klienta, dlatego oferujemy szereg usług związanych z budownictwem i, co ważne, cały czas rozwijamy swoją ofertę.

9

Terminowość i dostępność

Wyróżnikiem jest zdecydowanie nasza dostępność 6 dni w tygodniu i terminowość, której może pozazdrościć nam niejedno przedsiębiorstwo budowlane.

Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe Ar-As

PHU Ar-As to profesjonalna firma budowlana z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Nasza przygoda rozpoczęła się w 2005 roku od świadczenia podstawowych usług budowlanych. Aktualnie oferujemy szeroki wachlarz usług i realizację zleceń budowlanych głównie na terenie Lubawki, Kamiennej Góry, Wałbrzycha i Jeleniej Góry. Lokalizacja nie jest dla nas ograniczeniem – jeśli szukasz sprawdzonej i zaufanej firmy budowlanej, która podejmie się konkretnego zlecenia, po prostu zadzwoń i zapytaj! Jesteśmy otwarci i gotowi na realizację nawet niestandardowego zadania.

Doświadczenie zarówno przy mniejszych, jak i większych inwestycjach budowlanych daje pewność udanej współpracy z klientami indywidualnymi, dużymi przedsiębiorstwami i deweloperami, a także inwestorami z przestrzeni publicznej (samorządami, instytucjami i innymi).

Wykonujemy roboty ziemne, zajmujemy się instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, gazowymi i elektrycznymi, układamy kostkę brukową, sprzedajemy i dostarczamy kruszywo, a nawet montujemy ogrodzenia i budujemy drogi. Nasze usługi są wszechstronne, a możliwości wręcz nieograniczone. Podstawą w realizacji zleceń jest odpowiednia logistyka, profesjonalizm, rzetelność, zespół fachowców i sprawdzony sprzęt. Co do ostatniego – w codziennej pracy korzystamy ze specjalistycznych urządzeń, takich jak minikoparki, koparko-ładowarki lub koparki Mecalac oraz samochody ciężarowe Iveco.

Główne cele firmy to:

9

Inwestycja w pracowników oraz sprzęt

Nasi pracownicy to najlepsi fachowcy z wymaganymi kwalifikacjami i uprawnieniami, dlatego chcemy cały czas inwestować w ich rozwój. Tym samym pragniemy zwiększyć efektywność wykonywanych prac budowlanych.

9

Poszerzanie obszaru działania

Choć działamy głównie na terenie województwa dolnośląskiego, to nie zamykamy się wyłącznie na ten obszar. Chcemy dotrzeć do każdego, kto potrzebuje fachowych usług budowlanych i myśli o tym, żeby powierzyć je właśnie naszej firmie.

9

Kompleksowa obsługa klientów

Wiemy, że poszukiwanie dobrych ekip budowlanych jest często dużym przedsięwzięciem i niemałym problemem, dlatego nieustannie poszerzamy zespół, sprzęt i wachlarz usług, by zrealizować wszystkie zlecenia kompleksowo: od robót ziemnych, po układanie kostki brukowej.

Lat doświadczenia

Zrealizowanych projektów

Ułożonej kostki

Zamontowanych przyłączy wodnych

PHU AR-AS – tworzymy dla Ciebie z pasją!

Zadaj nam pytanie!

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe AR-AS podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty. Tutaj dowiesz się, kim jesteśmy i jak przetwarzamy Twoje dane.

Bukówka 63, 58-420 Lubawka

691 545 882

kontakt@phuaras.pl