Roboty ziemne

Profesjonalne prace ziemne ręczne i z wykorzystaniem ciężkiego sprzętu. Współpraca przy każdym rodzaju inwestycji.

Zadzwoń, aby otrzymać darmową wycenę

Roboty ziemne są potrzebne do montażu instalacji podziemnych, budowy fundamentów, wykonania podłoża pod konkretną nawierzchnię, wznoszenia budowli podziemnych czy kształtowania terenu. To podstawowe lub pomocnicze prace budowlane, w ramach których przygotowuje się grunt do realizacji założeń i projektu danej inwestycji. Prace ziemne dzieli się między innymi na wykopy oraz nasypy, a ich odpowiednie wykonanie pozwala na bezpieczne przeprowadzanie dalszych robót budowlanych. Do tego typu realizacji najczęściej potrzebne są minikoparki, spychacze, koparko-ładowarki lub inne maszyny budowlane.

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w wykonywaniu prac ziemnych zarówno dla mniejszych, jak i większych inwestycji. Na tle innych firm budowlanych wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, nieustanny rozwój swoich umiejętności, a także dostosowywanie technologii wykonywania robót do właściwości gruntów i preferencji klientów. Współpracujemy z inwestorami z każdego sektora: od budownictwa mieszkalnego, przez obiekty przemysłowe i komercyjne, po tereny użyteczności publicznej.

Oferujemy usługi minikoparką, koparką, koparko-ładowarką lub innymi urządzeniami potrzebnymi do przeprowadzenia robót ziemnych. Fachowcy z PHU Ar-As posiadają niezbędne kwalifikacje do pracy z ciężkim sprzętem. Przeprowadzamy roboty budowlane z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa nie tylko podczas pracy, ale także w trakcie dalszego użytkowania terenu. Wykonujemy roboty ziemne zgodnie z projektem, wszelkimi przepisami oraz wymaganiami. 

Koszt prac ziemnych przy inwestycjach budowlanych jest określany indywidualnie. Zależy nam na tym, by wszystkie przeprowadzane przez nas roboty ziemne były wykonane dokładnie, profesjonalnie i kompleksowo, bez względu na to, czy to praca ręczna przy niewielkim terenie, czy wielkopowierzchniowa inwestycja wymagająca usługi koparko-ładowarką. Cena poszczególnych realizacji jest ustalana między innymi na podstawie rodzaju i wielkości inwestycji, kształtu oraz rozmiaru terenu, typu robót, potrzebnego sprzętu i ekipy fachowców. Zadzwoń, by poznać cennik nasypów lub wykopów ziemnych.

Kompleksowe prace ziemne

W ramach świadczonych przez nas usług budowlanych możemy wykonać każdy rodzaj prac ziemnych, zgodnie z powszechną klasyfikacją: 

 

  • Porządkowe i przygotowawcze roboty ziemne – prace początkowe polegające na oczyszczeniu gruntu, do których kwalifikuje się wycinkę drzew i krzewów, usuwanie darni, odprowadzanie cieczy opadowej czy spulchnianie ziemi; 
  • Podstawowe roboty ziemne – prace następujące po wstępnym oczyszczeniu terenu, do których można zaliczyć wykopy liniowe, wąsko- i szerokoprzestrzenne, nasypy, makroniwelację oraz kształtowanie terenu;
  • Wykończeniowe  roboty ziemne – prace, w ramach których wyrównuje się dno wykopów i wykonuje zagłębienia pod fundamenty, a także zagęszczanie czy kształtowanie małej architektury.

Fachowe doradztwo, profesjonalna realizacja robót ziemnych, dostępność niezawodnego sprzętu i narzędzi, wymagane kwalifikacje, atrakcyjne ceny – to tylko  niektóre zalety współpracy z PHU Ar-As. Zapraszamy do kontaktu!

Zadaj nam pytanie!

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe AR-AS podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty. Tutaj dowiesz się, kim jesteśmy i jak przetwarzamy Twoje dane.

Bukówka 63, 58-420 Lubawka

kontakt@phuaras.pl