Instalacje gazowe

Profesjonalny montaż instalacji gazowych zgodnie z przepisami i projektem. Bezpieczne i trwałe instalacje gazowe na wiele lat.

Gdy budynek posiada dostęp do sieci gazowej, a właściciel lub inwestor danej przestrzeni uzyska specjalne pozwolenia, wówczas możliwe jest wykonanie instalacji gazowej. Pracami związanymi z jej przyłączeniem zajmuje się właśnie nasze przedsiębiorstwo. PHU Ar-As to sprawdzony i zaufany wykonawca instalacji gazowych. Wieloletnie doświadczenie na rynku liczne realizacje i zadowolenie klientów sprawia, że możemy podjąć się każdego zlecenia związanego z montażem instalacji gazowych. Jeśli i Ty szukasz profesjonalnej ekipy instalatorów, którzy mają niezbędny sprzęt i uprawnienia do tego typu prac budowlanych, jesteś w dobrym miejscu! 

Wykonujemy wykopy pod przyłącze gazowe, zwracając uwagę na to, by wykop był dokładnie oczyszczony ze wszelkich części stałych. Stosujemy sprawdzone narzędzia i technologie. Wszelkie prace wykonywane są przez specjalistów z odpowiednimi kwalifikacjami oraz uprawnieniami. Każdą realizację wykonujemy w oparciu o przepisy i zasady bezpieczeństwa. Dbamy o to, by wszystkie elementy instalacji gazowej miały odpowiednią szczelność i tym samym gwarantowały bezpieczeństwo użytkowania przez wiele lat. Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych i inwestorów budujących lub modernizujących budynki mieszkalne, firmowe, przemysłowe bądź publiczne.

Instalacja gazowa jest nadal jednym z ważniejszych systemów w mieszkaniach oraz domach. Pozwala ogrzewać wnętrza oraz bezpiecznie i komfortowo gotować na kuchenkach gazowych. Korzystanie z instalacji gazowych wpisuje się ponadto w działania przyjazne dla środowiska. W pierwszej kolejności należy jednak sprawdzić dostępność sieci gazowej, opracować projekt instalacji gazowej i uzyskać niezbędne pozwolenia na jej montaż. Wykonanie instalacji gazowej jest możliwe wyłącznie przez uprawnione do tego osoby.

Instalacja gazowa w domu – cena i zakres prac

Dobrze zaprojektowana i zamontowana instalacja gazowa jest bezpieczna dla mieszkańców lub użytkowników konkretnego budynku. Przed przystąpieniem do robót ziemnych wytyczana jest dokładna trasa przebiegu zewnętrznej instalacji gazu. Właściwe przygotowanie, profesjonalne podejście do działania i wykonywanie zlecenia na najwyższym poziomie sprawia, że instalacja gazowa stworzona przez naszych specjalistów jest szczelna, solidna, odporna na uszkodzenia i wytrzymała. Po wykonaniu instalacji oraz przyłącza gazu sprawdza się jej szczelność i zdaje protokół przebiegu całego procesu. Następnie zgłasza się odbiór instalacji gazowej odpowiedniemu zakładowi gazowemu.

Koszt instalacji gazowej zależy od zakresu prac oraz indywidualnych warunków, które ustalamy z naszymi klientami. Chcąc podsumować wszystkie koszty instalacji gazowej, należy wziąć pod uwagę cenę:

  • wykonania projektu instalacji gazowej, 
  • materiałów i robocizny,
  • odbioru przyłącza gazowego,
  • urządzeń gazowych.

 

Jeśli chcesz poznać orientacyjny koszt materiałów oraz robocizny, którą wykonujemy – zapraszamy do bezpośredniego kontaktu ze specjalistami z PHU Ar-As.  

 

Zadzwoń, aby otrzymać darmową wycenę

Zadaj nam pytanie!

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe AR-AS podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty. Tutaj dowiesz się, kim jesteśmy i jak przetwarzamy Twoje dane.

Bukówka 63, 58-420 Lubawka

kontakt@phuaras.pl