Kruszywo drogowe

Dostarczamy kruszywo drogowe, łamane, pod kostkę, do betonu i wielu innych zastosowań. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy.

Zadzwoń, aby otrzymać darmową wycenę

Kruszywo jest skalnym materiałem sypkim o pochodzeniu naturalnym lub przemysłowym. Jest podstawowym składnikiem zapraw budowlanych potrzebnych między innymi do budowy i utrzymania dróg, podjazdów, parkingów, utwardzania gruntu pod kostkę brukową czy jako podłoże pod taras lub innej powierzchni, którą należy właściwie ukształtować i wzmocnić. 

Kruszywo znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie – poczynając od wykonania zapraw, po fundament w budowaniu nawierzchni drogowych. Nie mogło zabraknąć go również w naszym asortymencie. Wiemy, że odpowiednie przygotowanie podłoża to połowa sukcesu każdej inwestycji. Właściwe wykonanie nawierzchni wpływa na większą trwałość konstrukcji, ochronę przed uszkodzeniami i odporność na działanie przeróżnych warunków atmosferycznych. Zapraszamy do zapoznania się z różnymi rodzajami i cenami kruszyw budowlanych.

Rodzaje kruszyw w sektorze budowlanym

Doświadczenie w świadczeniu usług budowlanych oraz dystrybucji materiałów potrzebnych do tego sektora pozwoliło nam na stworzenie oferty na dostawę kruszyw różnego rodzaju. Nie tylko dostarczamy, ale także doradzamy wybór najlepszego kruszywa pod konkretną inwestycję.

Podstawowy podział wyróżnia kruszywa naturalne (np. kruszywo łamane lub żwirowe) i sztuczne. Rozróżnia się je również ze względu na uziarnienie:

  • kruszywo drobne – ziarna o wymiarach mniejszych lub równych 4 mm;
  • kruszywo grube – ziarna o wymiarach przekraczających 4 mm;
  • kruszywo o ciągłym uziarnieniu – mieszanka dwóch powyższych rodzajów (o uziarnieniu od 0 do 63 mm).

Kruszywo drogowe może mieć odmienne właściwości oraz parametry, dzięki czemu sprawdza się w różnych zastosowaniach – jedno będzie lepsze do wykonania dróg publicznych, inne z kolei lepiej nada się do utwardzenia podłoża pod kostkę brukową. 

Każde kruszywo pod kostkę, do betonu czy budowy dróg, które dostarczamy, spełnia standardy i wymagania polskich oraz europejskich norm. Możemy zapewnić mieszanki o składzie granulometrycznym od 0/8 mm do 0/63 mm. Największą popularnością na rynku budowlanym cieszy się kruszywo 0/31,5. Cena, którą oferujemy, jest niezwykle korzystna i zawsze dobierana indywidualnie do charakteru zamówienia.

Najlepsze kruszywo od PHU Ar-As

Jeśli szukasz miejsca, w którym kupisz kruszywo na dojazd, pod kostkę brukową lub do zaprawy betonowej – trafiłeś idealnie! Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dystrybucji materiałów budowlanych, w tym kruszywa każdego rodzaju. Wystarczy skontaktować się z przedstawicielami PHU Ar-As i dowiedzieć się, w jakiej cenie i terminie dostarczymy konkretny typ kruszywa. 

 

Stawiamy na pełne zadowolenie naszych klientów, dlatego szczegóły, cenę i warunki współpracy ustalamy indywidualnie. Każde kruszywo, które sprzedajemy, jest precyzyjnie ważone. Wydruk z wagi przekazujemy klientom. Zapraszamy do kontaktu zarówno inwestorów prywatnych, jak i osób zainteresowanych dostawą kruszyw pod inwestycje komercyjne, publiczne lub przemysłowe – z chęcią doradzimy wybór najlepszego kruszywa budowlanego.

 

Zadaj nam pytanie!

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe AR-AS podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty. Tutaj dowiesz się, kim jesteśmy i jak przetwarzamy Twoje dane.

Bukówka 63, 58-420 Lubawka

kontakt@phuaras.pl