Montaż ogrodzeń

Montaż ogrodzeń panelowych, betonowych przez fachowców gwarantuje solidne i estetyczne oddzielenie terenu działki.  Wybierz sprawdzoną ekipę monterską!

Zadzwoń, aby otrzymać darmową wycenę

Nasze ekipy budowlane zajmują się montażem ogrodzeń panelowych, betonowych, z siatki lub innych materiałów naturalnych bądź syntetycznych. Duże doświadczenie w sektorze budowlanym, liczne wznoszone konstrukcje i zróżnicowane realizacje sprawiły, że postanowiliśmy wspomóc naszych klientów również w obszarze montażu ogrodzeń. Usługę wykonujemy przy tym całościowo: od konsultacji i mierzenia działki, przez przygotowanie podłoża, po realizację zlecenia zgodnie ze sztuką budowlaną i założeniami projektowymi. Montujemy ogrodzenia tymczasowe i stałe na terenach inwestycyjnych, działkach prywatnych czy obszarach użyteczności publicznej. 

Ogrodzenie jest podstawową konstrukcją wydzielającą granice działki. Dzięki niemu można oddzielić swój teren od sąsiedztwa, ruchu ulicznego, innych nieruchomości, a czasem również od spojrzeń przechodniów. Z drugiej strony ogrodzenie stanowi swego rodzaju element chroniący daną działkę przed włamywaczami, dzikimi zwierzętami lub innymi nieproszonymi gośćmi. Trzecią funkcją ogrodzeń jest ta, która zdecydowanie jako pierwsza rzuca się w oczy, czyli kwestia wizualna. Nasze ekipy monterskie realizują powierzone nam zadania, pamiętając jednocześnie o tych wszystkich funkcjach. W efekcie montujemy solidne, trwałe i estetyczne ogrodzenia, które mogą być dodatkowo zabezpieczone przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Dzięki wszechstronnej ofercie usług, dostępności narzędzi i maszyn budowlanych oraz umiejętnościom najlepszych fachowców z naszej firmy jesteśmy w stanie zrealizować nawet niestandardowe zlecenia. Montaż ogrodzenia z siatki na nierównym terenie, postawienie płotu na trudnym podłożu czy podmurówka pod ogrodzenie – to tylko przykładowe zadania, których możemy się podjąć. Zazwyczaj montaż ogrodzenia może być wykonany samodzielnie, jednak – jeśli chce się mieć pewność, że konstrukcja zostanie osadzona prawidłowo i wytrzyma wiele lat – warto skorzystać z usług profesjonalistów. 

Wariantów montażu konstrukcji ogrodzeniowych jest mnóstwo – wszystko zależy między innymi od:

  • rodzaju ogrodzenia, 
  • rozmiaru działki, 
  • typu terenu, 
  • przepisów budowlanych, 
  • indywidualnych preferencji klienta.

Zawsze staramy się znaleźć kompromis pomiędzy tymi wszystkimi zależnościami. Współpraca z nami jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które szukają prawdziwych fachowców, chcą zainwestować w profesjonalny montaż ogrodzenia, a tym samym zaoszczędzić czas i zyskać rozwiązanie na długie lata. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, dlaczego warto postawić na profesjonalny montaż ogrodzenia, zapoznaj się z naszą ofertą lub skontaktuj się bezpośrednio z przedstawicielami PHU Ar-As. 

 

Montaż ogrodzenia panelowego, betonowego, z siatki – przebieg i cena

Na rynku znajduje się wiele rodzajów ogrodzeń: od tych wykonywanych z naturalnych materiałów (drewniane płoty lub kamienne mury), przez konstrukcje posiadające jednolite przęsła ogrodzeniowe (ogrodzenia panelowe), po ozdobne ogrodzenia kute z pracowni kowalstwa artystycznego. Nie samo wykonanie, ale również montaż ogrodzenia to niezwykle ważny etap grodzenia działki. Do każdego zlecenia należy jednak podejść indywidualnie oraz zaproponować klientowi najkorzystniejsze rozwiązanie. Panele ogrodzeniowe można zamontować na przykład na słupkach stalowych, murowanych, z wykorzystaniem metody łączonej, z podmurówką lub bez niej.

Istotnym czynnikiem w całym przedsięwzięciu jest przygotowanie podłoża. W pierwszej kolejności warto przygotować projekt i plan zagospodarowania danej przestrzeni, a w następnej kolejności oczyścić grunt i wyrównać teren pod ogrodzenie. Warto zaznaczyć, że świeżo rozkopana ziemia nie jest stabilnym gruntem pod tego typu konstrukcję, dlatego nasza ekipa monterska zagęszcza ją mechanicznie. Kolejnym etapem jest dokładne wymierzenie działki i zaplanowanie rozmieszczenia elementów danej konstrukcji. Podczas pomiarów fachowcy wyznaczają na przykład prowizoryczne słupki z pomocą wsporników i sznurka. Ponadto, eksperci od montażu ogrodzeń:

 

  • ustalają głębokość przemarzania gruntu, 
  • oceniają stan podłoża, 
  • wiercą potrzebne otwory, 
  • przygotowują fundament pod ogrodzenie.

Jak widać, to tylko niektóre aspekty, które przemawiają za tym, żeby wynająć fachowców. PHU Ar-As poleca się do tego zadania!

Kolejnym ważnym aspektem w montażu ogrodzenia panelowego jest cena. Koszt ogrodzenia zazwyczaj nie obejmuje ceny montażu, dlatego nasza firma zdecydowała się na włączenie tej usługi do swojej oferty. Oferujemy tym samym niezwykle korzystne warunki współpracy i fachowe doradztwo na każdym etapie montażu konstrukcji ogrodzeniowej. Pomagamy również w wyborze odpowiednich materiałów. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i dotychczasowymi realizacjami, a w razie jakichkolwiek pytań, uzyskania indywidualnej wyceny lub poznania szczegółów propozycji – do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami PHU Ar-As. Zapraszamy do współpracy!

 

Zadaj nam pytanie!

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe AR-AS podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty. Tutaj dowiesz się, kim jesteśmy i jak przetwarzamy Twoje dane.

Bukówka 63, 58-420 Lubawka

kontakt@phuaras.pl