Instalacje wodne

Wykonujemy przyłącza wodno-kanalizacyjne całościowo: od wykopów, przez doprowadzenie mediów, po montaż systemów odprowadzania ścieków.

Zadzwoń, aby otrzymać darmową wycenę

To, że instalacja wodna jest niezbędna w każdym domu, budynku usługowym czy w różnych obiektach użyteczności publicznej, jest wiadome. To, że do tej z pozoru prostej sprawy potrzeba ekipy fachowców, nie ulega wątpliwości. Wiele osób jednak, zachęconych atrakcyjnymi cenami wykonania instalacji wodno-kanalizacyjnej, daje się niestety nabrać pseudo-fachowcom, których na rynku nie brakuje… Nie zgadzamy się na to! Jako doświadczony i solidny wykonawca instalacji wodnych zapraszamy do współpracy. PHU Ar-As zajmuje się profesjonalnymi pracami związanymi z kompleksową budową instalacji wodnych – takich, które są wytrzymałe i funkcjonalne przez wiele lat. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców czy inwestorów zajmujących się budową obiektów usługowych lub użyteczności publicznej.

Przeprowadzamy niezbędne roboty ziemne pod tego typu instalacje, wykonujemy montaż przyłączy, a także doradzamy naszym klientom, jaka dokumentacja jest potrzebna do budowy poszczególnych przyłączy oraz w jaki sposób uzyskać pozwolenie na przeprowadzanie inwestycji na działce. Nasi fachowcy mają wiedzę na temat tego, jak wykonać prawidłowo przyłącze wodociągowe, jakie rury do wody najlepiej wybrać (np. instalacje wodne PEX) i co zrobić, aby instalacja sanitarna w domu była wytrzymała przez wiele lat. Możemy wykonać instalacje wodne PCV na podstawie już opracowanych projektów i warunków. Nie podchodzimy szablonowo do naszych zleceń. Klientów traktujemy indywidualnie, oferując tym samym najlepsze rozwiązania. Każda instalacja wodociągowa, którą wykonaliśmy, jest solidna, szczelna i wytrzymała.

Instalacja wodna w domu – powierz pracę fachowcom!

Zapraszamy do zapoznania z tym, jak powstaje przykładowa instalacja wod-kan krok po kroku w naszym wydaniu. 

 

  • Na początku rozmawiamy z naszymi klientami, słuchamy ich potrzeb, zbieramy najważniejsze informacje do wstępnej wyceny. Ważna jest obserwacja konkretnego gruntu i panujących na terenie placu budowy warunków. Dzięki temu możemy nie tylko indywidualnie wycenić usługę, ale również ustalić zakres i harmonogram prac. 
  • Podpowiadamy nie tylko, jakie rury do wody przetrwają przeróżne warunki, ale także jakie złącza hydrauliczne będą odpowiednie do domowej instalacji wodnej. Rozwiewamy wszelkie wątpliwości naszych klientów i zawsze służymy fachową radą. 
  • Z użyciem specjalistycznych minikoparek i koparko-ładowarek wykonujemy podstawowe roboty ziemne pod instalacje wodno-kanalizacyjne. Takie maszyny zmniejszają prawdopodobieństwo uszkodzenia istniejącej na działce zieleni, elementów małej architektury czy różnego rodzaju ścieżek i podjazdów. 
  • Po wykonaniu wykopków montujemy rurę wodociągową, która doprowadza wodę z sieci do budynku. Umieszcza się ją poniżej strefy zamarzania gruntu. 
  • Zajmujemy się podłączaniem i prowadzeniem rur w obrębie działki, instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych.

Instalacja wodna w domu 

Warto zdać sobie sprawę z tego, że hydraulika w domu będzie niezawodna przez wiele lat tylko dzięki profesjonalnej ekipie, która rzetelnie podejdzie do pracy nad jej montażem i podłączeniem. Nasze przedsiębiorstwo może pochwalić się bogatym doświadczeniem i licznymi realizacjami. Wykonujemy przyłącze wody pod fundamentem i niezawodne instalacje kanalizacyjne od wielu lat. Zawsze zachowujemy wysokie standardy, co minimalizuje ryzyko błędów i ewentualnych późniejszych awarii. Dokonujemy montażu instalacji wodnych w wielu dostępnych na rynku technologiach. Jeśli chcesz, by Twoja instalacja hydrauliczna była niezawodna – zgłoś się do nas!

Zadaj nam pytanie!

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe AR-AS podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty. Tutaj dowiesz się, kim jesteśmy i jak przetwarzamy Twoje dane.

Bukówka 63, 58-420 Lubawka

kontakt@phuaras.pl